Føjet til startliste
Dato | Hold | Sportsudøvere |
---|---|---|
15-04 11:58 | A Bloc CT | Appel, Stijn |
15-04 11:58 | A Bloc CT | Daemen, Stijn |
15-04 11:58 | A Bloc CT | Del Grosso, Bodi |
15-04 11:58 | A Bloc CT | Pluto, Martin |
15-04 11:58 | A Bloc CT | Sinschek, Nils |
15-04 11:58 | A Bloc CT | Slik, Ivar |
15-04 11:58 | A Bloc CT | Weulink, Meindert |
15-04 11:58 | Alpecin - Fenix | Krieger, Alexander |
15-04 11:58 | Alpecin - Fenix | Meisen, Marcel |
15-04 11:58 | Alpecin - Fenix | Philipsen, Jasper |
15-04 11:58 | Alpecin - Fenix | Richardson, Alexander |
15-04 11:58 | Alpecin - Fenix | Taminiaux, Lionel |
15-04 11:58 | Alpecin - Fenix | Vine, Jay |
15-04 11:58 | Androni Giocattoli - Sidermec | Jerman, Ziga |
15-04 11:58 | Androni Giocattoli - Sidermec | Malucelli, Matteo |
15-04 11:58 | Androni Giocattoli - Sidermec | Rumac, Josip |
15-04 11:58 | Androni Giocattoli - Sidermec | Sepúlveda, Eduardo |
15-04 11:58 | Androni Giocattoli - Sidermec | Venchiarutti, Nicola |
15-04 11:58 | Androni Giocattoli - Sidermec | Vigo, Martí |
15-04 11:58 | Astana - Premier Tech | Brussenskiy, Gleb |
15-04 11:58 | Astana - Premier Tech | Contreras, Rodrigo |
15-04 11:58 | Astana - Premier Tech | Gidich, Yevgeniy |
15-04 11:58 | Astana - Premier Tech | Kudus, Merhawi |
15-04 11:58 | Astana - Premier Tech | Romo, Javier |
15-04 11:58 | Astana - Premier Tech | Stalnov, Nikita |
15-04 11:58 | Astana - Premier Tech | Zakharov, Artyom |
15-04 11:58 | B&B Hotels p/b KTM | Chevalier, Maxime |
15-04 11:58 | B&B Hotels p/b KTM | Gautier, Cyril |
15-04 11:58 | B&B Hotels p/b KTM | Mozzato, Luca |
15-04 11:58 | B&B Hotels p/b KTM | Pacher, Quentin |
15-04 11:58 | B&B Hotels p/b KTM | Reza, Kévin |
15-04 11:58 | B&B Hotels p/b KTM | Rolland, Pierre |
15-04 11:58 | B&B Hotels p/b KTM | Schönberger, Sebastian |
15-04 11:58 | Bardiani CSF Faizanè | Lonardi, Giovanni |
15-04 11:58 | Bardiani CSF Faizanè | Maestri, Mirco |
15-04 11:58 | Bardiani CSF Faizanè | Marengo, Umberto |
15-04 11:58 | Bardiani CSF Faizanè | Rivera, Kevin |
15-04 11:58 | Bardiani CSF Faizanè | Tonelli, Alessandro |
15-04 11:58 | Bardiani CSF Faizanè | Visconti, Giovanni |
15-04 11:58 | Bardiani CSF Faizanè | Zoccarato, Samuele |
15-04 11:58 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Aniołkowski, Stanisław |
15-04 11:58 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Bie, Sean De |
15-04 11:58 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Castrique, Jonas |
15-04 11:58 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Paquot, Tom |
15-04 11:58 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Suter, Joël |
15-04 11:58 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Venner, Quinten |
15-04 11:58 | Bingoal - Wallonie Bruxelles | Vercamst, Wesley |
15-04 11:58 | Burgos - BH | Bol, Jetse |
15-04 11:58 | Burgos - BH | Cantón, Isaac |
15-04 11:58 | Burgos - BH | Lopez-Cózar, Juan Antonio |
15-04 11:58 | Burgos - BH | Muller, Gabriel |
15-04 11:58 | Burgos - BH | Peñalver, Manuel |
15-04 11:58 | Burgos - BH | Rubio, Diego |
15-04 11:58 | Burgos - BH | Smit, Willie |
15-04 11:58 | Caja Rural - Seguros RGA | Bagües, Aritz |
15-04 11:58 | Caja Rural - Seguros RGA | Etxeberria, Josu |
15-04 11:58 | Caja Rural - Seguros RGA | García, Jhojan |
15-04 11:58 | Caja Rural - Seguros RGA | González, David |
15-04 11:58 | Caja Rural - Seguros RGA | Nicolau, Joel |
15-04 11:58 | Caja Rural - Seguros RGA | Sáez, Héctor |
15-04 11:58 | Caja Rural - Seguros RGA | Urbano, Carmelo |
15-04 11:58 | Deceuninck - Quick-Step | Archbold, Shane |
15-04 11:58 | Deceuninck - Quick-Step | Cavendish, Mark |
15-04 11:58 | Deceuninck - Quick-Step | Hodeg, Alvaro |
15-04 11:58 | Deceuninck - Quick-Step | Jakobsen, Fabio |
15-04 11:58 | Deceuninck - Quick-Step | Keisse, Iljo |
15-04 11:58 | Deceuninck - Quick-Step | Steels, Stijn |
15-04 11:58 | EOLO - Kometa Cycling Team | Albanese, Vincenzo |
15-04 11:58 | EOLO - Kometa Cycling Team | Belletti, Manuel |
15-04 11:58 | EOLO - Kometa Cycling Team | Frapporti, Mattia |
15-04 11:58 | EOLO - Kometa Cycling Team | Gavazzi, Francesco |
15-04 11:58 | EOLO - Kometa Cycling Team | Rivi, Samuele |
15-04 11:58 | EOLO - Kometa Cycling Team | Sevilla, Diego Pablo |
15-04 11:58 | EOLO - Kometa Cycling Team | Wackermann, Luca |
15-04 11:58 | Euskaltel - Euskadi | Aranburu, Jokin |
15-04 11:58 | Euskaltel - Euskadi | Azurmendi, Ibai |
15-04 11:58 | Euskaltel - Euskadi | Ballarín, Iker |
15-04 11:58 | Euskaltel - Euskadi | Bravo, Garikoitz |
15-04 11:58 | Euskaltel - Euskadi | Goikoetxea, Peio |
15-04 11:58 | Euskaltel - Euskadi | Irizar, Julen |
15-04 11:58 | Euskaltel - Euskadi | Lobato, Juan José |
15-04 11:58 | Gazprom - RusVelo | Boev, Igor |
15-04 11:58 | Gazprom - RusVelo | Cherkasov, Nikolai |
15-04 11:58 | Gazprom - RusVelo | Cima, Damiano |
15-04 11:58 | Gazprom - RusVelo | Kuzmin, Anton |
15-04 11:58 | Gazprom - RusVelo | Nych, Artem |
15-04 11:58 | Gazprom - RusVelo | Shalunov, Evgeny |
15-04 11:58 | Israel Start-Up Nation | Berwick, Sebastian |
15-04 11:58 | Israel Start-Up Nation | Brändle, Matthias |
15-04 11:58 | Israel Start-Up Nation | Cimolai, Davide |
15-04 11:58 | Israel Start-Up Nation | Dowsett, Alex |
15-04 11:58 | Israel Start-Up Nation | Greipel, André |
15-04 11:58 | Israel Start-Up Nation | Sagiv, Guy |
15-04 11:58 | Israel Start-Up Nation | Zabel, Rick |
15-04 11:58 | Minsk Cycling Club | Bazhkou, Stanislau |
15-04 11:58 | Minsk Cycling Club | Charniauski, Ivan |
15-04 11:58 | Minsk Cycling Club | Samoilau, Branislau |
15-04 11:58 | Minsk Cycling Club | Shauchenka, Siarhei |
15-04 11:58 | Minsk Cycling Club | Shnyrko, Alexei |
15-04 11:58 | Minsk Cycling Club | Sobal, Yauhen |
15-04 11:58 | Minsk Cycling Club | Strokau, Vasili |
15-04 11:58 | Rally Cycling | Coté, Pier-André |
15-04 11:58 | Rally Cycling | Kleijn, Arvid de |
15-04 11:58 | Rally Cycling | Mannion, Gavin |
15-04 11:58 | Rally Cycling | Murphy, Kyle |
15-04 11:58 | Rally Cycling | Oronte, Emerson |
15-04 11:58 | Rally Cycling | Zukowsky, Nickolas |
15-04 11:58 | Salcano Sakarya BB Team | Abay, Burak |
15-04 11:58 | Salcano Sakarya BB Team | Asadov, Elchin |
15-04 11:58 | Salcano Sakarya BB Team | Balkan, Onur |
15-04 11:58 | Salcano Sakarya BB Team | Bouglas, Georgios |
15-04 11:58 | Salcano Sakarya BB Team | Buts, Vitaliy |
15-04 11:58 | Salcano Sakarya BB Team | Kononenko, Mykhaylo |
15-04 11:58 | Salcano Sakarya BB Team | Sayar, Mustafa |
15-04 11:58 | Spor Toto Cycling Team | Budiak, Anatolii |
15-04 11:58 | Spor Toto Cycling Team | Doğan, Halil Ibrahim |
15-04 11:58 | Spor Toto Cycling Team | Reguero, Gabriel |
15-04 11:58 | Spor Toto Cycling Team | Samli, Ferit |
15-04 11:58 | Spor Toto Cycling Team | Stash, Mamyr |
15-04 11:58 | Spor Toto Cycling Team | Tiryaki, Oguzhan |
15-04 11:58 | Spor Toto Cycling Team | Yavuz, Emre |
15-04 11:58 | Team Delko | Barbier, Pierre |
15-04 11:58 | Team Delko | Diaz, José Manuel |
15-04 11:58 | Team Delko | Fernández, Delio |
15-04 11:58 | Team Delko | Finetto, Mauro |
15-04 11:58 | Team Delko | Grosu, Eduard |
15-04 11:58 | Team Delko | Le Turnier, Mathias |
15-04 11:58 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Bögli, Jonathan |
15-04 11:58 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Christen, Fabio |
15-04 11:58 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Dik, Calvin |
15-04 11:58 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Kuhn, Kevin |
15-04 11:58 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Mamykin, Matvey |
15-04 11:58 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Oda, Hijiri |
15-04 11:58 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Tracz, Szymon |
15-04 11:58 | Team Novo Nordisk | Behringer, Oliver |
15-04 11:58 | Team Novo Nordisk | Henttala, Joonas |
15-04 11:58 | Team Novo Nordisk | Kusztor, Péter |
15-04 11:58 | Team Novo Nordisk | Lozano, David |
15-04 11:58 | Team Novo Nordisk | Peron, Andrea |
15-04 11:58 | Team Novo Nordisk | Phippen, Logan |
15-04 11:58 | Team Novo Nordisk | Poli, Umberto |
15-04 11:58 | Team Sapura Cycling | Azman, Muhammad |
15-04 11:58 | Team Sapura Cycling | Celano, Danilo |
15-04 11:58 | Team Sapura Cycling | Ewart, Jesse |
15-04 11:58 | Team Sapura Cycling | Orken, Ahmet |
15-04 11:58 | Team Sapura Cycling | Raileanu, Cristian |
15-04 11:58 | Team Sapura Cycling | Rosli, Muhammad |
15-04 11:58 | Team Sapura Cycling | Zakaria, Akmal |
15-04 11:58 | Team SKS Sauerland NRW | Adamietz, Johannes |
15-04 11:58 | Team SKS Sauerland NRW | Giesselmann, Michel |
15-04 11:58 | Team SKS Sauerland NRW | Knolle, Jon |
15-04 11:58 | Team SKS Sauerland NRW | Kulbe, Lars |
15-04 11:58 | Team SKS Sauerland NRW | Münstermann, Per Christian |
15-04 11:58 | Team SKS Sauerland NRW | Neffgen, Tim |
15-04 11:58 | Uno-X Pro Cycling Team | Charmig, Anthon |
15-04 11:58 | Uno-X Pro Cycling Team | Halvorsen, Kristoffer |
15-04 11:58 | Uno-X Pro Cycling Team | Johannessen, Anders |
15-04 11:58 | Uno-X Pro Cycling Team | Resell, Erik |
15-04 11:58 | Uno-X Pro Cycling Team | Rodenberg, Frederik |
15-04 11:58 | Uno-X Pro Cycling Team | Tiller, Rasmus |
15-04 11:58 | Uno-X Pro Cycling Team | Wærenskjold, Søren |
15-04 11:58 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Castillo, Ulises Alfredo |
15-04 11:58 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Clarke, Jonathan |
15-04 11:58 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Hoehn, Alex |
15-04 11:58 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | McGeough, Cormac |
15-04 11:58 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Ross, Kent |
15-04 11:58 | Wildlife Generation Pro Cycling Team | Tvetcov, Serghei |
Slettet fra startliste
Dato | Hold | Sportsudøvere |
---|---|---|
15-04 15:24 | Team NIPPO - Provence - PTS Conti | Oda, Hijiri |
15-04 15:24 | EOLO - Kometa Cycling Team | Belletti, Manuel |
15-04 11:59 | Team SKS Sauerland NRW | Adamietz, Johannes |
15-04 11:59 | Alpecin - Fenix | Richardson, Alexander |
15-04 11:59 | Alpecin - Fenix | Krieger, Alexander |
Klik på 'Synes godt om', hvis du ønsker at modtage ændringer til startlisten på Facebook.
Startliste Tour of Turkey stage 6
(Ryttere:
162) Fra fre 16 apr 2021, 10:37
Disse startlister er baseret på oplysninger fra løbsarrangørerne, de officielle idrætsforbund, sportshold og sportsfolkene selv. Zweeler forsøger at opdatere startlisterne så godt som muligt som en service! Zweeler er ikke ansvarlig for fejl på startlisten. Der gives ingen rettigheder, kompensation eller lign. som følge af fejl på startlisten!