Føjet til startliste
Dato | Hold | Sportsudøvere |
---|---|---|
02-11 12:44 | Orange Babies Cycling Team | Agterberg, Kyle |
02-11 12:39 | Elite z/c | Quintelier, Gianni |
02-11 12:39 | Pedal On | MacLeod, Callum |
02-11 12:39 | U23 | Krasts, Alekss |
02-11 12:39 | U23 | Mörtsell Rörfors, Lukas |
02-11 12:39 | U23 | Swadling, James |
02-11 12:39 | U23 | Vandesompel, Cedric |
02-11 12:29 | Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC | Vrachten, Arne |
02-11 12:29 | Acrog - Pauwels Sauzen - Balen BC | Wyseure, Joran |
02-11 12:29 | Asfra Racing Team | Compernolle, Kenneth Van |
02-11 12:29 | Asfra Racing Team | Williams, Joe |
02-11 12:29 | Callant - Doltcini | Ronhaar, Pim |
02-11 12:29 | Corendon - Circus | Benoist, Antoine |
02-11 12:29 | Corendon - Circus | Tulett, Ben |
02-11 12:29 | Creafin - Fristads | Wouters, Sieben |
02-11 12:29 | Crossladen.Fidlock Racing | Paul, Felix |
02-11 12:29 | CRT Cykelklubb | Östlund, Jonatan |
02-11 12:29 | Cycling Racing Team | Nilsson, Elias |
02-11 12:29 | Cycling Team Houtland-Westkust | Roelandt, Kenny |
02-11 12:29 | Cyclocross Team - MJ Wood | Alderweireld, Robin |
02-11 12:29 | De Molenspurters Meulebeke | Verdonck, Andres |
02-11 12:29 | DL Chemicals - Ruwomat - Hikok | Willemyns, Mathieu |
02-11 12:29 | E-Power/Bakker Racing | Groenen, Klaas |
02-11 12:29 | E-Power/Bakker Racing | Uptegrove, Pete |
02-11 12:29 | Elite z/c | Judelson, Max |
02-11 12:29 | Grit World Racing | Juiliano, Andrew |
02-11 12:29 | Group Hens - Maes Containers | Baestaens, Vincent |
02-11 12:29 | Loftus Tours | Middlemiss, Ryan |
02-11 12:29 | Mijn BAD - Liv/Giant Offroad Team | Bakx, Kelvin |
02-11 12:29 | Orange Babies Cycling Team | Artz, Bart |
02-11 12:29 | Orange Babies Cycling Team | Godrie, Stan |
02-11 12:29 | Orange Babies Cycling Team | Heijden, Maik van der |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Bellens, Jarno |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Camps, Jelle |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Debeir, Arno |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Ferdinande, Anton |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kopecký, Tomas |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Toon |
02-11 12:29 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vandebosch, Victor |
02-11 12:29 | Proximus - Alphamotorhomes | Hendrikx, Mees |
02-11 12:29 | Selle Italia - Guerciotti - Elite | Dorigoni, Jakob |
02-11 12:29 | Tarteletto - Isorex | Bonne, Jenko |
02-11 12:29 | Tarteletto - Isorex | Kuypers, Gerben |
02-11 12:29 | TCCX | Cloutier, Tyler |
02-11 12:29 | Team Sunweb | Arensman, Thymen |
02-11 12:29 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Thijs |
02-11 12:29 | Telenet - Baloise Lions | Bekaert, Yentl |
02-11 12:29 | Telenet - Baloise Lions | Goeman, Andreas |
02-11 12:29 | Toyoframe | Takenouchi, Yu |
02-11 12:29 | Trinity Racing | Mason, Cameron |
02-11 12:29 | U23 | Meeussen, Witse |
02-11 12:29 | U23 | Vliegen, Pieter-Jan |
02-11 12:29 | VDB Cycling Team | Broeck, Arno Van den |
02-11 12:29 | Vetrapo Cycling Team | Clauwaert, Maarten |
02-11 12:29 | Vetrapo Cycling Team | Tielen, Dario |
02-11 12:29 | VZW Wieler-Event | Wit, Edwin De |
02-11 12:29 | Wheelbase Castelli MGD | Loftus, Tyla |
02-11 12:29 | Young Cycling Talent Demer & Dijle | Leaerts, Yelle |
31-10 14:55 | Corendon - Circus | Meeusen, Tom |
31-10 14:55 | Corendon - Circus | Meisen, Marcel |
31-10 14:55 | Corendon - Circus | Poel, David van der |
31-10 14:55 | Creafin - Fristads | Kielich, Timo |
31-10 14:55 | Creafin - Fristads | Merlier, Tim |
31-10 14:55 | Creafin - Fristads | Turner, Ben |
31-10 14:55 | Creafin - Fristads | Vermeersch, Gianni |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Adams, Jens |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Iserbyt, Eli |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Kamp, Ryan |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Soete, Daan |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Diether |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Sweeck, Laurens |
31-10 14:55 | Pauwels Sauzen - Bingoal | Vanthourenhout, Michael |
31-10 14:55 | Tarteletto - Isorex | Mein, Thomas |
31-10 14:55 | Team Sunweb | Nieuwenhuis, Joris |
31-10 14:55 | Telenet - Baloise Lions | Aerts, Toon |
31-10 14:55 | Telenet - Baloise Lions | Haar, Lars van der |
31-10 14:55 | Telenet - Baloise Lions | Hermans, Quinten |
31-10 14:55 | Telenet - Baloise Lions | Kessel, Corné van |
31-10 14:55 | Trinity Racing | Pidcock, Tom |
31-10 01:46 | Corendon - Circus | Poel, Mathieu van der |
Ingen sportsfolk er blevet slette fra startlisten
Klik på 'Synes godt om', hvis du ønsker at modtage ændringer til startlisten på Facebook.
Startliste Superprestige Ruddervoorde
Her ser du den foreløbige startliste.
(Ryttere:
80) Fra søn 3 nov 2019, 15:00
Disse startlister er baseret på oplysninger fra løbsarrangørerne, de officielle idrætsforbund, sportshold og sportsfolkene selv. Zweeler forsøger at opdatere startlisterne så godt som muligt som en service! Zweeler er ikke ansvarlig for fejl på startlisten. Der gives ingen rettigheder, kompensation eller lign. som følge af fejl på startlisten!